Pereiti į pagrindinį turinį

9520
- Ne maisto produktų gatvės pardavėjai

Ne maisto produktų gatvės pardavėjai parduoda paprastai ribotą kiekį prekių (išskyrus vietoje suvartojamą maistą) gatvėje ir kitose viešosiose vietose, pavyzdžiui, stotyse, kino ar kituose teatruose.

Atliekamos užduotys:
(a) parduoti skirtų daiktų pirkimas ar priėmimas arba nesudėtingų daiktų gamyba;
(b) krepšių, padėklų, lagaminų, stumiamų vežimėlių, dviračių, traukiamų vežimėlių ar kitų transporto priemonių pakrovimas ir iškrovimas vežant prekes į gatvėje esančias prekybos vietas ar į kitas viešąsias vietas, pavyzdžiui, stotis ar kino teatrus;
(c) prekių reklamavimas siekiant patraukti klientų dėmesį;
(d) galimų klientų kalbinimas ir raginimas pirkti gatvėje arba vaikštant po įstaigas ir namus;
(e) mokesčio už prekes paėmimas prekybos vietoje.
Pastabos
Gatvės ir turgaviečių prekystalių pardavėjai, kurie parduoda šviežius maisto produktus, neskirtus suvartoti vietoje (pavyzdžiui, vaisius, daržoves, mėsą ir pieno produktus), priskiriami 5211 pogrupiui „Kioskų ir turgaviečių pardavėjai“. Gatvės ir turgaviečių prekystalių pardavėjai, kurie parduoda įvairius patiekalus ir pagamintą maistą, skirtą suvartoti vietoje, priskiriami 5246 pogrupiui „Maitinimo paslaugų prekystalių pardavėjai“. Pardavėjai, parduodantys suvartoti vietoje skirtą maistą ir gėrimus gatvėje ir viešosiose vietose iš stumiamų vežimėlių, vagonėlių, padėklų ar krepšių, priskiriami 5212 pogrupiui „Maisto produktų gatvės pardavėjai“. Gatvėje ir viešosiose vietose ne maisto produktus (arba supakuotus negendančius maisto gaminius, pavyzdžiui, konditerijos gaminius) parduodantys pardavėjai iš stumiamų vežimėlių, vagonėlių, padėklų ar krepšių yra priskiriami 9520 pogrupiui „Ne maisto produktų gatvės pardavėjai“.

Giminiškos profesijos

Kodas Pavadinimas
952001
952002
952090
Subscribe to 9520