Pereiti į pagrindinį turinį

Pagrindiniai pogrupiai ir jų aprašai

Kodas Pavadinimas Pagrindinė grupė Grupės Pogrupiai Profesijos
11 Teisės aktų leidėjai, vyresnieji valstybės tarnautojai, įmonių, įstaigų, organizacijų ir kiti vadovai Vadovai 2 5 19
12 Administravimo ir komercijos vadovai Vadovai 2 7 57
13 Gamybos ir specializuotų paslaugų srities vadovai Vadovai 4 14 105
14 Viešbučių ir restoranų, mažmeninės prekybos ir kitų paslaugų srities vadovai Vadovai 3 5 44
21 Fizinių mokslų ir inžinerijos specialistai Specialistai 6 24 275
22 Sveikatos specialistai Specialistai 5 14 58
23 Mokymo specialistai Specialistai 5 12 38
24 Verslo ir administravimo specialistai Specialistai 3 11 83
25 Informacinių ir ryšių technologijų sistemų specialistai Specialistai 2 9 77
26 Teisės, socialinės srities ir kultūros specialistai Specialistai 5 21 179
31 Jaunesnieji fizinių mokslų ir inžinerijos specialistai Technikai ir jaunesnieji specialistai 5 26 184
32 Jaunesnieji sveikatos specialistai Technikai ir jaunesnieji specialistai 5 17 58
33 Jaunesnieji verslo ir administravimo specialistai Technikai ir jaunesnieji specialistai 5 24 125
34 Jaunesnieji teisės, socialinės srities, kultūros ir giminiškų profesijų specialistai Technikai ir jaunesnieji specialistai 3 11 68
35 Informacinių ir ryšių sistemų technikai Technikai ir jaunesnieji specialistai 2 6 26
41 Tarnautojai, atliekantys bendras funkcijas, ir klavišinių įtaisų operatoriai Tarnautojai 3 4 11
42 Klientų aptarnavimo tarnautojai Tarnautojai 2 12 38
43 Apskaitos, statistikos, finansų ir materialinių vertybių apskaitos tarnautojai Tarnautojai 2 6 41
44 Kiti tarnautojai Tarnautojai 1 6 27
51 Paslaugų asmenims darbuotojai Paslaugų sektoriaus darbuotojai ir pardavėjai 6 17 94
52 Pardavėjai Paslaugų sektoriaus darbuotojai ir pardavėjai 4 13 44
53 Asmens priežiūros darbuotojai Paslaugų sektoriaus darbuotojai ir pardavėjai 2 5 22
54 Apsaugos darbuotojai Paslaugų sektoriaus darbuotojai ir pardavėjai 1 5 12
61 Kvalifikuoti prekinio žemės ūkio darbuotojai Kvalifikuoti žemės, miškų ir žuvininkystės ūkio darbuotojai 3 9 48
62 Kvalifikuoti prekinio miškų, žuvininkystės ir medžioklės ūkio darbuotojai Kvalifikuoti žemės, miškų ir žuvininkystės ūkio darbuotojai 2 5 11
71 Statybininkai ir giminiškų profesijų darbininkai (išskyrus elektrikus) Kvalifikuoti darbininkai ir amatininkai 3 16 68
72 Metalo apdirbimo, mašinų gamybos ir giminiškų profesijų darbininkai Kvalifikuoti darbininkai ir amatininkai 3 13 99
73 Amatininkai ir spausdinimo darbininkai Kvalifikuoti darbininkai ir amatininkai 2 12 108
74 Elektromechaninių ir elektroninių įrenginių mechanikai Kvalifikuoti darbininkai ir amatininkai 2 5 31
75 Maisto gamintojai, medienos meistrai, siuvėjai ir kiti giminiškų profesijų darbininkai ir amatininkai Kvalifikuoti darbininkai ir amatininkai 4 20 123
81 Stacionariųjų įrenginių ir mašinų operatoriai Įrenginių ir mašinų operatoriai ir surinkėjai 8 26 215
82 Surinkėjai Įrenginių ir mašinų operatoriai ir surinkėjai 1 3 24
83 Vairuotojai ir judamųjų įrenginių operatoriai Įrenginių ir mašinų operatoriai ir surinkėjai 5 11 85
91 Valytojai ir pagalbininkai Pagalbiniai (nekvalifikuoti) darbininkai 2 6 20
92 Nekvalifikuoti žemės, miškų ir žuvininkystės ūkio darbininkai Pagalbiniai (nekvalifikuoti) darbininkai 1 6 7
93 Nekvalifikuoti gavybos, statybos, pramonės ir transporto darbininkai Pagalbiniai (nekvalifikuoti) darbininkai 3 9 29
94 Maisto ruošimo padėjėjai Pagalbiniai (nekvalifikuoti) darbininkai 1 2 8
95 Gatvės pardavėjai, gatvėje teikiamų paslaugų teikėjai Pagalbiniai (nekvalifikuoti) darbininkai 2 2 9
96 Buitinių atliekų surinkėjai ir kiti nekvalifikuoti darbininkai Pagalbiniai (nekvalifikuoti) darbininkai 2 7 35
01 Ginkluotųjų pajėgų karininkai, generolai ir admirolai Ginkluotųjų pajėgų profesijos 1 1 1
02 Ginkluotųjų pajėgų puskarininkiai, seržantai ir viršilos Ginkluotųjų pajėgų profesijos 1 1 1
03 Ginkluotųjų pajėgų profesijos, kiti laipsniai Ginkluotųjų pajėgų profesijos 1 1 1